• Mladší žákyně 9. ve finále A družstev Středočeského kraje

Naše družstvo mladších žákyň soutěžilo v sobotu v Kutné Hoře ve finále A družstev Středočeského kraje a skončilo na 9. místě. Výsledky.

• Pozvánka – Vrhačský trojboj a Českobrodská laťka, Svatováclavský běh

23. 9. 2023 – Vrhačský trojboj a Českobrodská laťka – propozice

28. 9. 2023 – Svatováclavský běh – propozice

• Kuba lenoch má bronz z MČR žáků

Kuba Lenoch si odváží z MČR žáků nový osobní rekord a bronzovou medaili z běhu na 100 m/př. Ve skoku do dálky se probojoval do užšího finále a šestým pokusem vybojoval 5. místo. Naše Ema Vyšínská doběhla v rozběhu na 800 m na 3. nepostupovém místě a celkově obsadila 15. přícku. Oběma gratulujeme. Kompletní výsledky.

• MČR žáků (Jakub Lenoch a Ema Vyšínská) – Břeclav

Jakub Lenoch a Ema Vyšínská se budou o tomto víkendu závodit na MČR žáků v Břeclavi. Jakub se představí na 100 m/př. a v dálce a Ema v běhu na 800 metrů. Držte palce!!! Časový pořad. Výsledky.

• 4. kolo KPD přípravek – Čelákovice

V pátek 8. 9. probéhlo 4. kolo KPD přípravek v Čelákovicích. K vidění bylo spousta dobrých výkonů a osobních rekordú. Naše družstvo A skončilo znovu na 2. místě a těšíme se na finále KPD, které bude už za dva týdny v Berouně. Naše druhé družstvo, složené zejména z ročníkově mladších závodnic, skončilo na 17. místě. Výsledky.

• EKAG 2023 – Brno

18. ročník tradičních mezinárodních závodů mládeže EKAG (European kids athletics games) se konal od 2. 9. do 4. 9. v Brně. V letošním roce se těchto závodů zúčastnilo přes dva tisíce mladých atletů a atletek z více než dvaceti zemí. Tak jako v minulých letech, tak také v letošním roce starovalo na EGAPu také několik našich závodníků. Na 5. místě v hodu kriketovým míčkem skončila Sofie Filípková, 8. místo vybojoval Vítek Vokoun v dálce a do finále B se na 100 metrů překážek probojoval Martin Zeman. Ale ani ostatatní naši závodníci se v mezinárodní konkurenci neztratili a vybojovali pěkná umístění a někteří posunuli své osobní rekordy zase o kousek dál. Výsledky.