• 4. kolo KDP družstev ml. žáků

Dnes (1. 9.) se uskutečnilo ve Staré Boleslavi 4. kolo KPD mladších žáků. Více se dařilo našim děvčatům, která skončila celkově na pěkném 3. místě. Výsledky.

• Kemp vítězů znovu v Neratovicích

Kemp vítězů o letošních orázdninách znovu také v Neratovicích. A to rovnou 2x. První se uskutečnil na začátku července a druhý na začátku srpna. V rámci kempů se děti setkaly s několika bývalími skvělými atlety. Na prní turnus přijela děti potěšit skvělá překážkářka Denisa Helceletová a na srpnový turnus dorazil vynikající oštěpař Petr Frydrych. Několik fotografií z obou turnusů naleznete v naší fotogalerii a na našem instagramu.

Kemp vítězů – srpen 2023
    Kemp vítězů – červenec 2023

• Čokoládová tretra 2023 s účastí našich atletek

Také letos měla Neratovická atletika zastoupení v semifinále Čokoládové tretry, které se v pondělí 26. června  konalo v Ostravě. Do semifinále se letos probojovala Sabča Horáková (v běhu na 300 metrů a v hodu raketkou) a  Sofča Filípková (v hodu raketkou). Přestože holky předvedly kvalitní výkony, tak to tentokrát bohužel na postup do úterního finále ani jedné nestačilo. Výsledky. Fotografie jsou dostupné v naší fotogalerii a na Instaramu.

• Kuba Lenoch součástí vítězného týmu Středočeského kraje

Kuba Lenoch byl v neděli 25. 6. ve Staré Boleslavi součástí vítězného týmu Středočeského kraje na mezikrajovém utkání družstev staršího žactva. Výsledky. Fotografie jsou dostupné v naší fotogalerii a na Instaramu.

• Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva

V pátek se ve Staré Boleslavi konal Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva. kde startovalo také 14 našich závodníků. Přestože to pro většinu byl vůbec první absolvovaný víceboj, vedli si velmi dobře. Vít Vokoun nakonec vybojoval zlato a na stupně ho doprovodil Robin Čechlovský, který bral bronz. Z našich děvčat byla nejlepší Anna Prošková, která skončila pátá. Výsledky.

• 3. kolo družstev přípravek

V pátek 23. června proběhlo v Čelákovicích poslední předprázdninové kolo družstev přípravek. Naše družstvo A skončilo i přes problémy ve štafetě, kdy jim upadl kolík, celkově na skvělém druhém místě. Další naše družstvo bylo složeno zejména z mladších holek a skončilo na 18. místě. Výsledky.