• Naše družstvo obsadilo 2. místo v soutěži přípravek

Naše přípravky se v rámci projektu Atletika pro děti zábavně a hravě zapojily celostátní soutěže pořádané Českým atletickým svazem a v konkurenci 101 oddílů nakonec skončila naše přípravka na skvělém druhém místě. Více informací je možné najít zde.

• 2. kolo družstev přípravek – Nehvizdy

V pátek 2. 6. 2023 proběhlo druhé kolo družstev přípravek v Nehvizdech. Tentokrát jsme postavili dvě družstva, lepší z našich družstev skončilo na 2. místě a druhé družstvo složené zejména z našich nejmladších obsadilo 16. místo. Fotografie v naší fotogalerii a na našem InstagramuKompletní výsledky.

• Jakub Lenoch vícebojařským mistrem ČR

Neratovická atletika o tomto víkendu slaví historický úspěch, když její odchovanec Jakub Lenoch vyhrál Mistrovství České republiky ve vícebojích, které se konalo v Přerově a kde Kuba startoval v devítiboji v kategorii žáků. Kuba si výrazně vylepšil svůj nedávný osobák ve víceboji na 5314 bodů a během dvou dnů si posunul i několik osobáků v jednotlivých disciplínách.

Nutno připomenout, že se jednalo teprve o druhý Kubův víceboj. Fotografie jsou dostupné v naší fotogalerii a na našem InstagramuKompletní výsledky.